Úvodní strana / Archiv / Seminář "Sebe-vědomá žena" v Centru ženy 50 na Anenské

Seminář "Sebe-vědomá žena" v Centru ženy 50 na Anenské

 

Nemohu vás naučit sebevědomí, sebedůvěře, sebejistotě ani lásce či úctě k sobě samé, nemohu vám dát vnitřní klid ani vás učinit šťastnými. Ale mohu vám ukázat cestu, kterou jsem šla já, mohu vám pomoci najít tu vaši, mohu vás, když to bude potřeba nebo vaše přání, vzít za ruku a jít kousek spolu s vámi... Mohu vás inspirovat, povzbudit a podpořit.

A nebudu na to vše sama. Budeme se postupně setkávat s lidmi mnohem moudřejšími, než jsem já - prostřednictvím jejich myšlenek, slov, knih, které napsali a které už mnohým pomohly.

Námětů máme dost třeba na celý rok, ale pro začátek zkusíme naslouchat sobě i druhým, zamyslíme se nad pravidly, které řídí náš život, přestaneme si vytvářet domněnky, brát si všechno osobně či hřešit slovy, dotkneme se i problematiky viny. Budeme se prostě zabývat věcmi, které nám mohou pomoci zlepšit kvalitu našeho prožívání. Jestli jim to dovolíme, jestli to dovolíme sami sobě, to záleží jenom na nás.

Zahájení: pondělí 4. listopadu 2013 (10.00 - 13.00 hod.)
Kolikrát? proběhnou 3 lekce
Jak často? co 14 dní
Kde? Centrum Ženy50; Anenská 10 (4.p), Brno
Cena? 720,- Kč / členky 630,- Kč

 

Recept na štěstí - beseda 14.11.2013

 

Povídání o životě, o štěstí, o zdraví, o radosti, o lásce...
Všechny chceme být šťastné, ale mnohdy nevíme, jak na to. Co nám chybí, abychom mohly být šťastné? Zdraví? Peníze? Partner? Co vlastně chceme?
Pokusíme se společně pokládat otázky i hledat odpovědi. Pokusíme se společně alespoň o kousek zlepšit náš život, náš svět.

Kdy? 14. listopadu 2013
Od kdy? 17.30 - 19.30 hod.
Kde? Centrum Ženy50, Anenská 10

příspěvek 80,- Kč / členky sdružení 60,- Kč