Úvodní strana / Sloupky / Slova, která hřejí

Slova, která hřejí

Moc reakcí na své stránky nedostávám. O to větší jsem měla radost právě z této. Takovou, že cítím potřebu se o ni podělit:

Dobrý den,
chtěl bych vyjádřit velké poděkování za to, co děláte a čemu se věnujete; o čem píšete, jaké poznatky a zkušenosti sdělujete a jak tím pomáháte. Váš web je to nejhřejivější, na co jsem za dlouhou dobu narazil. Divím se pouze, proč jsou čtenáři Vašich řádek převážně jen ženy. Přeju, ať Vám vyjde ta knížka, kterou si pak nejspíš rád zakoupím. :-)
S přáním všeho dobrého
Standa D.

Standovi jsem odpověděla a poděkovala. A činím to ještě touto formou. Udělal mi radost nejen svými hřejivými slovy, ale i tím, že mé stránky čte (což je důkazem, že je čtou i jiní muži než můj manžel) a že je nevnímá jako „stránky pro ženy“. Nejsou určeny jenom ženám, i když to tak může někdy působit. To je dáno tím, že žena jsem a píšu ze svého, tudíž „ženského“, hlediska a o svých, tedy „ženských“, prožitých zkušenostech. Jsou určeny lidem. A pokud moje zkušenosti, prožitky i poznatky, o kterých píši, budou i ostatními čtenáři a čtenářkami chápány jako zkušenosti, prožitky a poznatky lidské, budu moc ráda.
A vědomí, že pomáhají, mě hřeje.